1 Вересня - День Знань

1 вер. 2022
Дорогі малята, батьки! Ми раді вітати вас на щорічному, незвичному святі першого дзвоника. Від усього серця вітаємо вас з Днем Знань!

Вас вітає
Комунальний заклад
«Заклад дошкільної освіти «Івасик-Телесик»
Губиниської селищної ради.
Дорогі малята, батьки! Ми раді вітати вас на щорічному,
незвичному святі першого дзвоника. Від усього серця вітаємо вас з Днем Знань!
Це всенародне свято приходить до нас із початком нового навчального року, коли перед дітьми знову гостинно відчиняються двері шкіл, закладів дошкільної освіти. Але в цьому навчальному році початок спілкування з вами буде дистанційним, і разом з тим наповненим цікавими заняттями, святами, іграми та іншими заходами. Вагому роль у цьому навчанні будуть відігравати батьки, яким педагогічний колектив заздалегідь щиро дякує.
Нехай цей навчальний рік відкриє перед малятами нові горизонти пізнання себе і світу, вихователів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей. Сподіваємось, що День знань стане для наших малят початком наполегливої праці, надійним кроком у світі пізнання.

/uploads/editor/2058/93145/22_23/pochatok.mp4