Ювілей - 60 РОКІВ

14 черв. 2023
14 червня 2023 року КЗ ЗДО "Івасик-Телесик" відзначає свій ювілей 60 років

Радісну подію відзначає 14 червня 2023 р. заклад дошкільної освіти «Івасик-Телесик» Губиниської селищної ради - 60 років з дня відкриття. Дітки вперше прийшли в садочок у червні 1963 році, і в ньому посилився веселий, дзвінкий дитячий сміх та безтурботне дитинство. Так утворилася маленька дитяча країна, де свої закони, традиції, свята. Протягом усіх років існування закладу його керівники та колектив старалися робити садочок затишним і зручним для малят, аби жилося їм тут цікаво та радісно, створювали хороші умови для їх навчання і виховання. За всі роки із стін закладу вийшло багато дошкільнят, озброєних необхідними знаннями, вмінням працювати в колективі, вихованих і підготовлених до школи. Заклад дошкільної освіти наповнений багатьма цікавими подіями і різноплановими заходами, яскравими проявами професійної творчості та плідної взаємодії всіх працівників закладу та батьків. Для дітей створені прекрасні умови для перебування. Батьки можуть бути спокійними за своїх малят. Утім, найбільшою гордістю закладу є його працівники, всі ті, хто постійно і з любов’ю дбає про комфорт маленьких вихованців та їхній повноцінний розумовий і фізичний розвиток. День у день, тут працюють по-справжньому творчі люди, даруючи малятам щасливий світ дитинства. Ювілей дитячого садочку – це особливе свято, це справжній калейдоскоп дитячих голосів, посмішок і сміху! Саме з таким настроєм колектив ЗДО і зустрічає свій ювілей і приймає щирі вітання від гостей.

/uploads/editor/2058/93145/22_23_cherven/video_z_yuvileem.mp4