Благоустрій території ЗДО

22 квіт. 2024

Відповідно до рішення виконавчого комітету Губиниської селищної ради від 18 березня 2024 року «Про проведення весняної санітарної очистки та благоустрою населених пунктів селищної ради» у закладі дошкільної освіти «Івасик-Телесик» Губиниської селищної ради відбувся тиждень благоустрою території закладу дошкільної освіти та прилеглої території.
Протягом тижня вихователі приділили увагу різноманітним формам роботи з дітьми: заняття, бесіди на екологічну тематику, спостереження за весняними змінами, відео перегляди про природу, акції з сортування сміття, робота дітей в яблуневому саду закладу освіти, екскурсії екологічною стежиною разом з тигриком Чомучкою, висадка овочевих культур на городі та дерев на території закладу.
Працівники закладу приклали максимум зусиль для благоустрою території закладу дошкільної освіти, адже чистота кожного населеного пункту починається з чистоти власного подвір'я та вулиці.
Не будьмо байдужими до довкілля та екологічного стану нашого селища та всієї України.