День святого Миколая

«ПОШТА СВЯТОГО МИКОЛАЯ»

/uploads/editor/2058/93145/23_24/poshta_svyatogo_mikolaya_2022r.pdf

Зима дуже багата на свята, і відкриває календар одне із найулюбленіших свят для малюків – День Святого Миколая. Святий Миколай приходить до нас – зі святом милосердя та добра. Діти шалено люблять зимові свята. Вони з нетерпінням чекають їх настання, щоб зануритися в атмосферу чарівності, радості і веселощів.
Така казка завітала і в наш заклад дошкільної освіти
«Івасик-Телесик» Губиниської селищної ради. Всі вихованці дошкільного закладу з великим хвилюванням очікували на свято Миколая. І ось настав цей довгожданий момент.
На свято до дітей завітав Святий Миколай. Оскільки всі дітки протягом року були слухняними та ще й підготували для нього чудове свято, Святий Миколай бажав дітям бути чемними, робити добро, не ображати нікого, не сваритися. Малята отримали подарунки, задоволенні і щасливі малюки попрощались з гостем та запросили на наступний рік.

/uploads/editor/2058/93145/23_24/privitannya_1.mp4

Возможно, это изображение 9 человек, ребенок, новогодняя елка и имбирный пряник Возможно, это изображение 10 человек

Возможно, это изображение 9 человек и ребенок Возможно, это изображение 8 человек и ребенок