Інформаційна безпека під час війни

Інформаційний простір дозволяє бути на зв’язку з рідними, дізнаватись останні новини з фронту, хоч якось контролювати те, що відбувається навколо. Для дітей та підлітків інтернет залишається світом розваг та спілкування з друзями. Але важливо пам’ятати, що за позначкою геолокації на пості чи фотографії, веселим відео в соціальній мережі чи одним повідомленням може ховатися справжня небезпека, а  особливо під час війни, коли інформаційний простір використовують окупанти для військових нападів на українські міста. Тому постає питання: “Як захистити себе та дітей в інформаційному просторі під час війни?”

Покрокова інструкція з безпеки в інформаційному просторі від команди  #stop_sexтинг:

/uploads/editor/2058/93145/22_23_berezen/list_dlya_vik__v_roboti_bezpeka_sayt.pdf