Кроки до Перемоги

Інформаційні матеріали до збірки "Освіта Дніпропетровщини - кроки до Перемоги"

Колектив комунального закладу «Заклад дошкільної освіти «Івасик-Телесик» Губиниської селищної ради з перших днів нападу Російської Федерації на Україну долучився до волонтерського руху селища міського типу Губинихи: грошові  перекази нашим воїнам-захисникам, збір продуктів харчування, одягу, постільної білизни та засобів особистої гігієни для Збройних сил України та організованої територіальної оборони.

З 01 березня по 10 червня 2022 року працівники закладу освіти готували  обіди, м'ясні страви та різноманітну випічку для територіальної оборони Новомосковського району.

За період з серпня по листопад заклад дошкільної освіти брав участь у благодійних акціях для допомоги Збройним силам  України:

- благодійна акція “Смілива гривня” (вересень-жовтень), яка передбачала збір банкнот та  монет, що перебувають в обігу, з метою збору коштів на допомогу Збройним Силам України – зібрали 1600 грн 90 коп.;

- акція «Алея Слави» - на території закладу освіти в листопаді було висаджено ялинку на честь героїв захисників України. Цим заходом працівники та діти закладу висловлюють слова вдячності своїм односельцям-захисникам і всім воїнам, які захищають нашу Батьківщину;

- благодійна акція до Дня Збройних сил України «Шана і вдячність» (солодка випічка для захисників-земляків) з 15 по 18 листопада 2022 р.

Педагогічний колектив разом з батьками вихованців в дистанційному форматі здобуття дошкільної освіти в рамках Тижня державності України «Пам'ятаємо, хто ми», створили віртуальну дошку подяки від дітей захисникам України «Тобі, мій воїне, подяка й шана» та музично-літературну композицію «Ми діти твої, Україно», і відправили воїнам, щоб подякувати їм за мужність, силу, витривалість, патріотизм.

/uploads/editor/2058/93145/22_23_listopad/foto_kroki_do_peremogi_1.pdf

Волонтерська діяльність колективу